( ! ) Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /etc/php5/iig_caesar_prepend.php on line 270
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0007276632{main}( )../index.php:0
20.0036279328require( '/afs/elte.hu/org/mta-etologia/mta-etologia.elte.hu/config/config.php' )../index.php:20
30.0036279576mysql_connect_caesar( )../config.php:6
40.0036280144mysql_connect ( )../iig_caesar_prepend.php:270
MTA-ELTE Összehasonlító Etológiai Kutatócsoport

Partnerek > Magyar

Robotika
Prof. Korondi Péter, Kovács Bence, Szayer Géza, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Mechatronika, Optika és Gépészeti Informatika Tanszékének munkatársai a robottechnika, mechatronika és informatika területén segítik kutatásainkat.
Dr. Kovács Szilveszter, Krizsán Zoltán, és Vincze Dávid a Miskolci Egyetem, Általános Informatikai Tanszékének munkatársai az informatika és mesterséges intelligencia területén segítik kutatásainkat.
Genetika
Prof. Sasvári-Székely Mária, DSc és Dr. Rónai Zsolt, PhD, a Semmelweis Egyetem Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézetének munkatársai génpolimorfizmusok azonosításában és genotipizálásban segítik kutatásainkat.
Etológia
József Topál, DSc etológus, aki azóta az MTA TTK Kognitív Idegtudományi és Pszichológiai Intézet munkatársa, kollégánk volt a jelenlegi kutatócsoport elődjében. Így már 1998 óta szoros együttműködésben dolgozunk a kutya szociális és kognitív képességeinek tanulmányozásán, az utóbbi években pedig különösen fontos segítséget kapunk tőle a kutya-gyerek összehasonlító vizsgálatok területén.